Studio Kalliope by Martina Kůrková

Zakázková ruční výroba paruk, poloparuk, tupé a příčesů, prodlužování vlasů, dámské a pánské kadeřnictví

CZ

Tupé a Příčesy

Tupé či příčes vyrábíme ručně (metoda poutkování) dle požadavku klientky/klienta. Můžeme docílit prodloužení či zhuštění culíku, zhuštění temene a týlu nebo prodloužení či zhuštění volně rozpuštěného vlasu. Vždy doporučujeme osobní konzultaci, kterou poskytujeme ZDARMA. Během této dojde k měření velikosti a tvaru a specifikaci správné struktury vlasů.

Tupé

Odborně proškolený tým Studia Kalliope připravuje všechny tupé dle specifikace a přání klienta. Tupé je vyrobeno z monofilu či mono-tylu a během počáteční fáze výroby jsou tyto upraveny tak, aby dokonale kopírovali a přilnuli k pokožce hlavy. Do monofilu/mono-tylu jsou vlasy ručně vsazeny a připevněny vlásenkářem tak, aby byl vytvořen efekt přirozenosti pomocí dokonalé imitace pokožky hlavy a přirozené pozice usazených vlasů. Tupé vyrábíme tak, aby mohlo být po vyhotovení upraveno kadeřnicí na požadovanou délku, zarovnáno dle Vašeho účesu či zastřiženo a nabarveno dle Vaší specifikace a přání.

Příčesy

Pomocí příčesu docílíte rychlé změny Vašeho účesu s pomocí elegantního a jednoduchého řešení. Studio Kalliope Vám na základě konzultace vyhotoví příčes dle Vašich specifikací a požadavků. Nabídneme Vám krátký či dlouhý culík, cop, lokýnky, drdol, vlasovou gumičku, či na základě Vašeho přání rádi nabídneme jiné a originální řešení.

Při výrobě Tupé a Příčesů používáme pouze prvotřídní materiál od prověřených dodavatelů.

2016 Allrights reserved Created by tomashlad.eu